WhatsApp
Yükleniyor...

Yazılım

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Hizmetlerimiz Yazılım

Yazılım

Yazılım nedir? Hayatımızın vazgeçilmez parçası 0 ve 1’ler

Yazılım kısaca, donanımlara iş yaptırmayı sağlayan , “0 ve 1” makine dilini kullanan, komutlar yada programlardır. Bir başka şekilde: Bilgisayara yada üzerindeki donanıma nasıl çalışacağını ,neler yapacağını “0 ve 1” ler vasıtasıyla anlatma aracıdır. “0 ve 1” ler bilgisayarın anladığı dildir. Örnek verecek olursak: Fareye bir kere tıkladığımızda bu tıklama, bilgisayarın işlemcisi tarafından “0 veya 1” olarak algılanır, ve ona göre bize bir geri dönüş sağlar. Bu “0 ve 1”ler yanyana gelerek yukarıda söylediğimiz makina dili komutlarını oluştururlar. (Tabi bu algılama sürecinde derleyici, vb. İşlemler gerçekleşir.) Bu “0 veya 1” ise elektrik var yada yok anlamındadır. (Varsa 1 yoksa 0 ) Ancak biz her işimizi bilgisayara “0 ve 1” olarak yazmaya kalkarsak günlerimizi alır.

Firmamız tarafından geliştirilen yazılımlarımız , müşterilerimiz tarafından yıllardır memnuniyetle kullanılmaktadır. Birbiriyle uyumlu yazılımlarımız sayesinde zengin modüller [eklentiler] ilave edilebilmekte ve web yazılımlarımız sorunsuz bir şekilde uyum sağlamaktadır.